Taahhüt
İletişim
Adres
G.O.P Caddesi No:86 60300 / TURHAL
Tel / Fax
0 (356) 275 13 40
0 (356) 275 39 73
WEB
www.turhalelektrik.com.tr
       
Taahhüt

  Endüstriyel Tesislerin Elektrifikasyonu


  Firmamız fabrikaların veya atölyelerin anahtar teslimi olarak elektrik projelerinden montajına kadar tüm aktivitelerini gerçekleştirmektedir. Tesis içerisinde enerji dağılımı için kablolama, panolar, aydınlatma sistemleri ve elektriksel otomasyon sistemlerini uzman teknik ekibi ile gerçekleştirmektedir.

  Güç Trafoları Merkezleri, Enerji Nakil Hattı ve Dağıtım Tesisleri


  Enerji Nakil hatları ve trafo merkezlerinin projelendirilmesi ve montajı ile enerji dağıtımı firmamızın proje mühendisleri ve saha ekipleri ile tekniğine ve müşteri memnuniyetine uygun olarak gerçekleştirilmektedir. AG ve OG nakil hatları ve trafo montajları elektrik mühendisi kontrolünde, titiz bir çalışma ile anahtar teslimi olarak yapılmaktadır.

  Kesintisiz Güç Kaynakları ve Voltaj Regülatörleri


  1 KVA dan 300 KVA’ ya kadar Kesintisiz Güç Kaynaklarının montajı ve devreye alımı firmamızca gerçekleştirilmektedir. Tesisin  UPS ihtiyacının projelendirilmesi ve seciminden cihazın montajı ve çalıştırılması ile uzak kumanda sistemleri ile kontrolü gerçekleştirilmektedir.

  Topraklama ve Paratoner Sistemleri


  Tesislerin mevcut paratoner sistemlerinin ve topraklama sistemlerinin test edilmesinden, kullanılacak malzeme seçimi ve projelendirme ve montajına kadar olan bölümü kapsayan tüm işler anahtar teslimi olarak temin ve tesis edilir.

  Güvenlik ve Yangın Algılama Sistemleri

    Tesislerin yangın algılama ve güvenlik sistemlerinin projelendirilmesi, malzeme   seçimi ve montajının yapılarak devreye alınmasını kapsayan anahtar teslimi   projeler.

  Mühendislik ve Proje Hizmetleri


  Firmamız bünyesinde bulunan elektrik ve makine mühendisi kontrolünde elektrik-elektronik ve makine olarak her türlü teknik konu, proje ve imalat hususlarında firmamızca mühendislik ve proje hizmeti  verilmektedir.

 
 
© Turhal Elektrik Pano İmalat San.Tic.Ltd.Şti. 2008 - All Rights Reserved