Hakkımızda
İletişim
Adres
G.O.P Caddesi No:86 60300 / TURHAL
Tel / Fax
0 (356) 275 13 40
0 (356) 275 39 73
WEB
www.turhalelektrik.com.tr
Kalitemiz Tescillidir
       
Hakkımızda
  Turhal Elektrik ve Pano İmalat Sanayi 1962 yılında kurulmuştur. İlk imalatlara küçük atölyede başlanmış ve 1994 yılı itibariyle Turhal Küçük Sanayi Bölgesindeki 1200 metrekare kapalı alana sahip büyük imalathanesine taşınmıştır. Bünyesinde istihdam ettiği becerikli usta ekibine elektrik mühendisi ve makine mühendisi takviyesi ile kuvvetli bir takım oluşturmuştur. Turhal Elektrik ve Pano İmalat San. Tic. Ltd. Şti. 2001 yılı itibariyle yeniden yapılanmaya gitmiş imalat grubu ile pazarlama satış gruplarını kalite ve müşteri anlayışı ile yenilenmiştir. Firmamız 2003 yılı itibariyle bünyesinde bir proje grubu oluşturarak projelendirmeden satışa kadar uzanan bir yelpazede ürünleri arz etmiştir.

  VİZYONUMUZ
  Sektöründe kaliteye önem veren, Türkiye'de ve Dünya'da kaliteli ürünleri ile adım adım ilerlemeyi hedefleyen, yenilikçi, kendini sürekli geliştiren, teknolojiyi takip eden, daima hedeflerini büyüten bir firma olmak.

  TAAHHÜTLERİMİZ
  Mühendislik, danışmanlık ve proje hizmetleri, O.G. ve Y.G. trafo merkezleri, enerji nakil hatları, endüstriyel tesisler, otomatik kontrol, kompanzasyon, sinyalizasyon, toplu konutlar, özel konutlar, iç ve dış mekan aydınlatmaları, oteller ve alışveriş merkezleri, süpermarketler, bankalar, hastahaneler, Endüstri tesislerinin elektrifikasyonu - Güç trafoları - Fabrika ve ticari bina aydınlatma sistemleri - Topraklama, Paratoner, Güvenlik ve Yangın alarm sistemleri - Kesintisiz güç kaynakları ve jeneratör sistemleri.

  MALZEME SATIŞLARIMIZ
  AG Şalt ürünleri ve OG şalt ürünleri, zayıf ve kuvvetli akım kabloları, Kesintisiz Güç Kaynakları ve Voltaj Regülatörleri, Aydınlatma sistemi malzemeleri, topraklama ekipmanları ve paratoner malzemeleri.

  PANO İMALATLARIMIZ
  Güç panoları - Özel Panolar - Box Panolar - Kompanzasyon panoları - Dağıtım Panoları - Orta gerilim sekonder koruma panoları - Aydınlatma panoları - Şantiye panoları - UPS kontrol panoları - Harici tip güç panoları - Telefon Dağıtım Kutuları - Piyano Tip Kontrol panoları.

                       
  Firmamız, elektrik panolarında (AG çıkış panoları, kontrol, dağıtım, kompanzasyon, orta gerilim, sekonder koruma) üretim satış ve servis alanında AQA Uluslararası Koruma Belgesi ISO 9001'le birlik TSE İmalatta Yeterlilik, Uygunluk, Hizmette yeterlilik ve Marka Tescil belgelerine sahiptir.
 
 
© Turhal Elektrik Pano İmalat San.Tic.Ltd.Şti. 2008 - All Rights Reserved